Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Krasnystaw - Oferty sprzedaży nieruchomości

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł192 m² 3 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 815 m²

Dom na dużej działce 2815 m2 z budynkami gospodarczymi - Krasnystaw, woj. lubelskie Cena: 590 000 zł Powierzchnia domu: 192 m2 - Liczba pokoi: 5 - Oddzielna kuchnia Powierzchnia budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

287 000 zł54,83 m² 5 234,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 3 pokoje, 54,83 m , ul. Okrzei, krasnystaw Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,40 m² 6 491,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby całej rodziny przestronne, funkcjonalne i dobrze zlokalizowane. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

798 000 zł115 m² 6 939,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Krasnystaw, ul. Kazimierza Jagiellończyka Powierzchnia domu: 115 m Powierzchnia działki: 5,35 arów (535 m ) Stan: deweloperski Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł841 m² 475,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Opis nieruchomości Nieruchomość pod biuro, placówkę medyczną lub edukacyjną w centrum miasta, z własnym parkingiem. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, murowany, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,60 m² 5 295,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 57,60 m , położone na ostatnim piętrze niskiego bloku przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krasnymstawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 174 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 2174 m2. Wydane są warunki zabudowy dzięki czemu można od razu rozpocząć realizację swojego wymarzonego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 38m2, krasnystaw , Centrum Doskonała lokalizacja, lokal w ścisłym centrum miasta, sala sprzedaży plus zaplecze socjalne z toaletą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł109 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 523 m²

Dom parterowy z poddaszem - duża działka przy lesie w Krasnymstawie, ul. Kłosowskiego Oferuję dom o powierzchni całkowitej 109 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł61,90 m² 6 542,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i ogromny potencjał. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80,69 m² 6 940,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krasnystaw/ Jedyne takie 3 pokojowe mieszkanie, ścisłe centrum ul. Pck Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na zielonym osiedlu w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 206 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w uroczym i zacisznym miejscu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,70 m² 5 673,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2, zlokalizowane w Krasnymstawie przy ul. Okrzei 35, na 3 piętrze w bloku z 1983 roku. Lokal ma funkcjonalny układ i składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wz - 9,55 ar, krasnystaw, ul. Jabłonkowa (nr 199/20) Cena: 79 000 do negocjacji Szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy spokój natury z bliskością miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m2, stanowiąca enklawę wewnątrz zagospodarowanego osiedla jednorodzinnego. Nieruchomość położona w centrum miasta Krasnystaw,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 381 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2381m2 zlokalizowana w miejscowości Krasnystaw. Nieruchomość leży w cichej i spokojnej części miasta dzięki czemu unikamy zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 38m2, krasnystaw Lokal wynajmowany na działalność gastronomiczną - uzyskiwany czynsz najmu 1000 zł netto, sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, krasnystaw, 42,8 ar, budowlana Działka: - 1 linia zabudowy - 4281 m2 - wymiary 27 szerokości x 160m głębokości - przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł84 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Opis Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o wyjątkowym potencjale, położony przy urokliwej i cichej ulicy Bławatnej w Krasnymstawie. To miejsce, w którym można cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł148 m² 810,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 148 m , zlokalizowany w centrum Krasnegostawu przy ulicy Czystej. Lokal usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

220 000 zł1 477 m² 148,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1477 m | przy nowej drodze i moście | Krasnystaw centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Krasnymstawie, idealna pod dom jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł161,15 m² 8 004,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Urokliwa posiadłość dla prawdziwego konesera natury tylko U nas. Działka o powierzchni przekraczającej 2 ha daje poczucie wolności i prywatności. Wokół lasy i pola. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł841 m² 475,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża nieruchomość w centrum miasta: - przeznaczona na funkcje mieszkaniowe i usługi, - otoczona zabudową usługową, - z łatwym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł6 972 m² 49,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w pobliżu Krasnegostawu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6972 metrów kwadratowych. Działka jest w części objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł276 m² 2 898,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: kamienica z potencjałem - centrum Krasnegostawu, ul. Matysiaka 11 możliwośc kupienia mieszkania oddzielnie oraz lokali Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Na sprzedaż przestronny, murowany dom zlokalizowany przy ul. Lwowskiej, z widokiem na rzekę Wieprz. Idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i przedsiębiorców. Dom posiada ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł3 880 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w pobliżu Krasnegostawu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3880 metrów kwadratowych przy drodze asfaltowej. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł75 m² 3 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:413 m²

Nieruchomość znajduje się w Krasnymstawie, w spokojnej i cichej okolicy Zastawie Przedmieście, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom na powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W ofercie połowa domu dwurodzinnego, przedwojennego, o konstrukcji drewnianej z użytkowym poddaszem - do remontu. Wejście z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 337 m² 68,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana z dwoma budynkami w złym stanie technicznym do rozbiórki, położona w ścisłej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 2 jednakowe działki - każda po 3000 m.kw. (podana cena za jedną działkę O pow. 3000 M.KW.) graniczące ze sobą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krasnystaw

Centrum,Krasnystaw

146 000 zł911 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 911 m2 (nr ewid. 1420/20 ) znajdującą się na terenie pomiędzy ul. Kościuszki a ul. Jana Pawła II w Krasnymstawie. Działka kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasnystaw

Centrum,Krasnystaw

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1013 m2 (nr ewid. 1420/27) znajdującą się przy ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy przy nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasnystaw

Centrum,Krasnystaw

175 000 zł1 087 m² 160,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1087 m2 (nr ewid. 1420/26) znajdującą się nieopodal ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rejowiecka

Centrum,Krasnystaw

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania przedwojenny dom o konstrukcji drewnianej, parterowy z piecami kaflowymi (w tym kuchnia kaflowa), położony na dużej 15 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł96 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 891 m²

Opis Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący, murowany, o powierzchni użytkowej 74 m , usytuowany na dużej działce Nr. 281 o powierzchni 25 891 m (2,5891 ha) przy ul. Niesieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Poniatowskiego

Centrum,Krasnystaw

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Krasnystaw,lubelskie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, od razu do zamieszkania, z dobrym sąsiedztwem, bardzo jasne, z dobrym rozkładem pomieszczeń, położone.